Bu gösteri gerçekten küçük bir çocuğun zihninde tekrar edebilmek istiyor. Maalesef, 6 yıllık bir orandan daha yüksek bir IQ’nuz varsa ya da tam bir aptal değilseniz, sevdiğiniz ve sevdiğiniz tüm karakterleri mutlak cinayet festivaline tanık olacaksınız.

Yazarlar kesinlikle en temel yazılı kuralları POOP’a göre hazırlarlar. Kendilerini köşelere yazarlar, sonra sadece silmek için ucuz araçlara giderler, sadece bir sonraki köşeye kendilerini yazarlar.

Bu nedenle, Flash bir benzinli kamyonla titreşime yetecek kadar hızlı olur, cehennem, o kadar hızlı ki, zamanında geri dönüyor! Ama … bekle, arıları olan bir adam var ve Flash güçsüz. Oh noes, sizi takip edecek küçük oyuncakları olan bir adam: Flash güçsüzdür. Silahlı bir adam, suyun suyundan daha yavaş ilerleyen bir ışın ışını mı vuruyor? Flaş güçsüzdür. Oh, Flash’ın kafasının arkasından dönmeden kurşun yakalayabileceğini söyledim mi? Evet, sorun değil.

Ama her şey öyledir. Dolayısıyla, bir yüksek teknoloji yeraltı laboratuarında çalışan uzmanlardan oluşan bir ekiple – herhangi bir düşmanın kapı lolünü açacak bir eli varsa – nüfuz edebileceğine güveniyor.

Aktör: Aktörler gerçekten yazıdan daha kötü olabildiğince çabalıyorlar ve neredeyse başarıyorlar. Ancak hareket etmeye çalışırken de burada başarısız olurlar. Iris ve babası tutkal tutkal sıkışmış var ve diğerleri de çok korkunç yapar.

Hiçbir tutarlılık, mantık yok, gerçek bir dram yok (kimse Barry’nin gerçekten ölmek üzere olduğunu bir an düşünüyordu dürüst olmalı!). Gösteri, DC’lerden en havalı ve (normalde) en komik karakterlerden birine yalnızca büyük bir suikast oluşturuyor.

Masanın altındaki bir bitkinin veya sakızın entelektüel seviyesinde olabilsem, çünkü en sevdiğim karakterlerden biriyle ilgili seriden keyif alabilirim. Fakat zeki bir şeridi bulunan herkes, tren kazasından övünülen varlıklar için bir hakaretten zevk alamaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*